לוגו פרפקט וואן

הבית לעצמאים

מתי ובאיזו תדירות עליכם לדווח לרשויות המס?

אם יש לכם תעודת עוסק מורשה ואתם מנהלים עסק, אתם מחויבים להגיש דיווחים לרשויות המס, אודות רמת ההכנסות שלכם ושיעור המע"מ שגביתם מהלקוחות שלכם. לכל אחד מהגופים הללו כללי דיווח ייחודיים ולכן אם אינכם נעזרים ברואה חשבון לעוסק מורשה המלווה אתכם אישית, חשוב שתכירו אותם היטב כי לכל טעות שתעשו, יהיה מחיר כבד.

דיווח לבעלי אישור עוסק מורשה למע"מ

דיווח למס ערך מוסף מתבצע פעם בחודש או מדי חודשיים. תדירות הדיווח נקבעת על פי המחזור של העסק. סעיף 20 בתקנות מע"מ קובע שאם המחזור השנתי שלכם אינו עולה על 1,510,000 ₪ בשנה, תוכלו להסתפק בדיווח דו חודשי.

אם העסק שלכם פעל רק מספר חודשים לאורך שנת המס או שאין לכם יכולת להעריך את מחזור העסקאות לשנה הקובעת, החישוב יתבצע לפי ממוצע המחזור החודשי השנת המס שחלפה. ממוצע זה יוכפל ב-12 ועל פי התוצאה, מע"מ ינחה אתכם האם לדווח מדי חודש או מדי חודשיים.

דיווח עוסק מורשה למס הכנסה

התשלום למס הכנסה לבעלי תעודת עוסק מורשה מתבצע פעם בחודשיים. התשלום מבוצע באמצעות שוברים ושיעור המס נקרב על פי מחזור המכירות של העסק. כדי להקל על תזרים המזומנים, באפשרותכם לשלם מקדמות בהיקף הכספי שמתאים לכם, להגדיל ולהקטין אותן לפי צורך, או לבטל אותן ולשלם פעם בחודשיים את מלוא הסכום – לשיקולכם.

דיווח עוסק מורשה לביטוח לאומי

הדיווח לביטוח לאומי לבעלי אישור עוסק מורשה מתבצע מדי חודש, בהתאם לשיעור המס שנקבע לכם.

דיווחים לרשויות המס? השאירו זאת למקצוענים

סיימתם פתיחת עוסק מורשה וברשותכם אישור עוסק מורשה? כנראה שיש לכם עסק לנהל…

הקדישו את כל זמנכם לליבת העסק שלכם ולצמיחה העסקית והשאירו את הטיפול בדיווחים לרשויות המס השונות למומחים של פרפקט וואן – הבית לעצמאים. כאן תקבלו שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים שימנעו מכם טעויות חשבונאיות תמימות במקדמות שעלולות להוביל לחובות כבדים לרשויות המס ותקבלו ליווי בהגשת דוח שנתי לעוסק מורשה. כך תיהנו מראש שקט הנובע מהידיעה שכל הממשקים בין העסק שלכם לרשויות המס, מתנהלים באופן מקצועי ובשקיפות מלאה.

אולי גם יעניין אותך:

אין צורך יותר לדאוג מעכשיו הכל יהיה מסודר!

סדר 
בהכנסות 
בקבלות 
בהוצאות 
!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שירות בכל הארץ

לוגו שקוף של פרפקט1

הבית לעצמאים