לוגו פרפקט וואן

הבית לעצמאים

פתיחת עוסק מורשה – כך תעשו זאת נכון

החלטתם להיות עצמאים או לפתוח עסק ואתם צופים שמחזור ההכנסות השנתיות שלכם יעלה

על 100,491 ₪? באפשרותכם לבצע פתיחת עוסק מורשה בעצמכם, אבל לשם כך תידרשו לעבור בין כל רשויות המס במסע שכולו טפסים וביורוקרטיה… לכן, רבים כמוכם שהחליטו לצאת לדרך עצמאית, מעדיפים להיעזר ברואה חשבון לעוסק מורשה המחובר למערכות רשויות המס.

הצעד הראשון בפתיחת עוסק מורשה – משרדי מע"מ

אל משרדי המע"מ הביאו איתכם תעודת זהות, צילום צ'ק או אישור מהבנק על ניהול חשבון הרשום על שמכם. אם החשבון רשום גם על שם בן/בת הזוג, עליהם להגיע איתכם לפגישה, לצורך חתימה.

בנוסף, פקיד המע"מ יבקש מכם מידע על הנכס בו תתבצע הפעילות העסקית, כחוזה שכירות לנכס עסקי או חשבון ארנונה לדירה ממנה אתם פועלים. לסיום תתבקשו למלא את טופס 821 – בקשה לפתיחה ואישור עוסק מורשה. סיימתם את ביקורכם במע"מ?

זה הזמן להיכנס לרכב ולהגיע אל התחנה הבאה.

הצעד השני לאישור עוסק מורשה – משרדי מס הכנסה

גם כאן, למרבה ההפתעה, תידרשו למלא טופס שמספרו 5329 עם פרטיכם האישיים, פרטי העסק, מתי נפתח, מספר העובדים וצפי הכנסות. סיימתם? אתם קרובים מתמיד לפתיחת עוסק מורשה, אך קודם לכן, סעו למשרדי המוסד לביטוח לאומי.

הצעד השלישי לתעודת עוסק מורשה – משרדי הביטוח לאומי

כאן מחכה לכם טופס 6101 בו תידרשו לדווח מה עשיתם בשנים האחרונות ומהן ההכנסות שלכם מהעיסוקים השונים. כמו כן תצטרכו לפרט מהו תחום פעילותכם כעוסקים מורשים, כמה שעות תקדישו לעסק ומה היא ההכנסה הצפויה שלכם.

כעבור 30 יום בערך, תקבלו משלושת הגופים אישור על פתיחת עוסק מורשה ותעודת עוסק מורשה.

מע"מ ומס הכנסה יצרפו לאישור, גם פנקסי מקדמות שבאמצעותם תשלמו את המקדמות שנקבעו לכם. מביטוח לאומי תזכו לקבל הודעת תשלום בה מצוין גובה התשלום החודשי שעליכם לשלם.

מזל טוב! אתם עוסק מורשה.

הצעד הרביעי – הצעד החכם שלכם

כפי שאתם רואים, פתיחת עוסק מורשה הוא תהליך מעיק ומסורבל ומעל הכול, הוא גוזל מכם זמן ניהול יקר, אותו ברצונכם להקדיש לפיתוח העסקי. וכאן פרפקט וואן – הבית לעצמאים, נכנסת לתמונה, עם שירותי הנהלת חשבונות לעצמאיים.

מומחי פרפקט וואן ילוו אתכם אישית בתהליכי אישור עוסק מורשה מול רשויות המס בלי שתצטרכו להתרוצץ ביניהם ולאבד זמן יקר ובלי שתבצעו טעויות תמימות שיובילו לתשלומים מיותרים.

לאחר שתקבלו תעודת עוסק מורשה, נמשיך ללוות אתכם אישית בעבודה השוטפת ובהגשת דוח שנתי לעוסק מורשה למס הכנסה, הצהרות הון תקופתיות ועוד, באופן שיאפשר לכם להפחית ככל הניתן את חבות המס

ו… להרוויח יותר!

אולי גם יעניין אותך:

אין צורך יותר לדאוג מעכשיו הכל יהיה מסודר!

סדר 
בהכנסות 
בקבלות 
בהוצאות 
!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שירות בכל הארץ

לוגו שקוף של פרפקט1

הבית לעצמאים