לוגו פרפקט וואן

הבית לעצמאים

רואה חשבון לעוסק פטור? (בשתי מילים: לא חובה. במילה אחת: כדאי!)

אם אתם לקראת פתיחת עוסק פטור, סביר להניח שזה העסק העצמאי הראשון שלכם או שאתם שכירים המעוניינים לטפח מיזם או עסק קטן במקביל לעבודתכם הרשמית. בשני המקרים, ליווי חשבונאי ועסקי לעסק הצעיר שלכם עשוי לחסוך מכם טעויות כואבות, למקסם את ההכנסות שלכם ולהוביל אתכם לצמיחה עסקית ואולי אפילו לעצמאות כלכלית!

התנהלות נכונה מול הרשויות מרגע קבלת אישור עוסק פטור

מעמדכם החדש מרגע פתיחת עוסק פטור (או כפי שהוגדר בעבר: פתיחת עוסק זעיר) יחייב אתכם לעמוד מול רשות המסים וביטוח לאומי. גופים שבמקרים לא מעטים מתגלים כלא ידידותיים במיוחד ללקוחות חדשים… שירותי רואה חשבון לעוסק פטור בשלבי הקמת העסק שלכם, יהפוך את החוויה לקלה, נעימה ומשתלמת יותר.

פתיחת עוסק פטור – ביורוקרטיה וניירת…

ליווי צמוד משלב פתיחת עוסק פטור ובמתן הדיווחים הרבים לרשויות המס, ביטוח לאומי ולבנקים, יספק לכם המון שקט נפשי ויאפשר לכם להתמקד בליבת העסקים שלכם ובצמיחה העסקית.

הצהרת עוסק פטור לחיסכון במס

כל עוסק פטור חייב להגיש מדי שנה הצהרת עוסק פטור לרשויות המס. ליווי צמוד של רואה חשבון לעוסק פטור יאפשר לכם לדייק בהגשת דוח שנתי עוסק פטור, לבצע תיאומי מס אם אתם עובדים גם כשכירים, לשלם לביטוח לאומי רק את המגיע לו ואפילו לא שקל אחד מיותר.

היערכות נכונה לשלב הבא

ליווי צמוד של רואה חשבון לעוסק פטור יאפשר לכם לזהות מבעוד מועד האם ומתי אתם מגיעים לתקרת עוסק פטור 2022, כלומר למקסימום ההכנסות המותרות לעוסק פטור ולהיערך באופן מיטבי לשלב הבא באבולוציה העסקית שלכם.

מעטפת של שירותים לעסק

מעבר לשירותי רואה חשבון לעוסק פטור, תקבלו בפרפקט וואן – הבית לעצמאיים, מענה מקיף לכל האתגרים הניהוליים, הפיננסיים, השיווקיים והמשפטיים מולם אתם, במעמדכם כעוסק פטור, נדרשים להתמודד מדי יום. זאת באמצעות צוות מומחים ומגוון כלים יעילים שיעזרו לכם להוביל את העסק שלכם להצלחה.

שוקלים להוציא אישור עוסק פטור? בואו לפגישת היכרות ללא תשלום וללא התחייבות עם רואה חשבון לעוסק פטור בפרפקט וואן ותגלו שאתם לא לבד.

מעוניינים לפתוח עוסק זעיר/פטור?

רוצים לקבל שירות של פתיחת תיק?

מעוניינים בהוצאת קבלות ודו״ח שנתי?

שירות בכל הארץ

אולי גם יעניין אותך:

אין צורך יותר לדאוג מעכשיו הכל יהיה מסודר!

סדר 
בהכנסות 
בקבלות 
בהוצאות 
!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שירות בכל הארץ

לוגו שקוף של פרפקט1

הבית לעצמאים