גיוס אשראי לעסק

איך לגייס אשראי לעסק שלך?

אשראי הוא החמצן המאפשר לכם להקים עסק, לגייס כוח האדם ואת פעילות השיווק והפרסום, להרחיב את היקף הייצור והפעילות המסחרית, לרכוש טכנולוגיות או מתחרים ואפילו לצורך תהליך הבראה. 

גיוס מושכל של אשראי המאפשר לכם למנף את הכסף ולייצר בעזרתו עוד כסף, הוא עניין למומחים: מומחי האשראי של פרפקט וואן.

פרפקט וואן תעמיד לרשותכם צוות בנקאים וכלכלנים שצברו ניסיון רב במערכת הבנקאית. יחד עם מנהל תיק הלקוח האישי שלכם, צוות זה ילווה אתכם החל מהגדרת מטרות גיוס האשראי ובדיקת הכדאיות הכלכלית, דרך הכנת הבקשה לאשראי ואיתור המקור המתאים ביותר לצרכים שלכם ועד ניהול מו"מ לקבלת אשראי בתנאים האטרקטיביים ביותר.

גיוס אשראי לעסק

אשראי הוא החמצן המאפשר לכם להקים עסק, לגייס כוח האדם ואת פעילות השיווק והפרסום, להרחיב את היקף הייצור והפעילות המסחרית, לרכוש טכנולוגיות או מתחרים ואפילו לצורך תהליך הבראה. גיוס מושכל של אשראי המאפשר לכם למנף את הכסף ולייצר בעזרתו עוד כסף, הוא עניין למומחים: מומחי האשראי של פרפקט וואן. פרפקט וואן תעמיד לרשותכם צוות בנקאים וכלכלנים שצברו ניסיון רב במערכת הבנקאית. יחד עם מנהל תיק הלקוח האישי שלכם, צוות זה ילווה אתכם החל מהגדרת מטרות גיוס האשראי ובדיקת הכדאיות הכלכלית, דרך הכנת הבקשה לאשראי ואיתור המקור המתאים ביותר לצרכים שלכם ועד ניהול מו"מ לקבלת אשראי בתנאים האטרקטיביים ביותר.
רוצים לדעת יותר? בואו ניפגש
צרו קשר ונשמח לארח אתכם במשרדנו במתחם הבורסה ברמת גן, ללא כל התחייבות..
הקפה, עלינו!