אודות הקבוצה

פרפקט וואן - הבית לעצמאיים

חברת פרפקט וואן הוקמה בשבילכם, העצמאיים, אשר מתמודדים מדי יום עם אינספור אתגרים ניהוליים, פיננסיים, שיווקיים ומשפטיים.        כאן תמצאו מגוון כלים מקצועיים יעילים שיאפשרו לכם להוביל את העסק שלכם לצמיחה בסביבה תחרותית.

מעטפת סינרגטית של ידע ושירותים לעצמאיים

בין אם יש לכם עסק חדש שעושה את צעדיו הראשונים, עסק ותיק שזקוק לשיפור ההתנהלות העסקית, או חברה שראויה לליווי עסקי איכותי יותר – בפרפקט וואן תמיד תרגישו בבית.
כאן תמצאו צוות מומחים מהטובים בישראל שילוו אתכם אישית לכל אורך הדרך ויספקו לכם מעטפת מקצועית רחבה, מגוונת וארוכת טווח, הכוללת את כל השירותים העסקיים שאתם צריכים – תחת קורת גג אחת:

החלל במשרד של פרפקט וואן

שירותים עסקיים אישיים
ממוקדים או רב-תחומיים - לבחירתכם

כבר בפגישה הראשונה, תכירו את מנהל התיק האישי שלכם – איש הקשר שלכם לכל צורך עסקי, שבמסגרת תפקידו גם ינהל את הצוות הרב-תחומי שייבנה עבורכם תוכנית עבודה רב-שנתית.
תוכנית מקצועית זו, תכלול תמהיל שירותים מותאם אישית לצרכים שלכם, החל משירות עסקי אחד (כגון שירותי הנהלת חשבונות) ועד חבילת שירותים רב-תחומית In-house לבחירתכם, שתאפשר לכם להתנהל ביעילות ולהגיב במהירות לשינויים המתחוללים בסביבה העסקית. לדוגמה: חבילת שירותים הכוללת הנהלת חשבונות, פיננסים וביטוח, גיוס אשראי וייעוץ משפטי, או חבילת שירותי ייעוץ שיווקי ופרסומי, המשולבת באימון אישי, לשיפור מיומנויות המכירה.